Tego lata ucieszysz się teatrem ulicznym

Niebywale widowiskowe spektakle ukraińskich teatrów ulicznych, które prezentowaliśmy w ubiegłym roku w Polsce, były przede wszystkim okazją do wyrażenia solidarności z Ukrainą. Nie zabrakło łez wzruszenia ze strony artystów i gromkich, niekończących się braw publiczności. Za wszystkie te doświadczenia jesteśmy bardzo wdzięczni. Wojna każdego dnia przynosi Ukrainie zniszczenie i cierpienie. Nasze teatry, mimo nalotów, przerw w dostawie prądu, nadal wystawiają swoje spektakle i choć jest zbyt wcześnie, by dokładnie przewidzieć, kiedy sytuacja pozwoli nam wznowić normalną działalność, zaczynamy przygotowywać się do przyszłych tournée naszych Artystów.

Na rok 2023 mamy specjalne przedstawienia spektaklu Cyrkowe kolory. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia materiałów informacyjnych Jeśli planujecie Państwo organizację imprez plenerowych w swoim mieście, prosimy o rozważenie zaproszenia tego radosnego spektaklu. Nie wahajcie się skontaktować z nami. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące warunków realizacji spektaklu.

W przypadku zainteresowania prosimy nie wahać się i telefonować do biura w Krakowie: tel. 601 097695 , fax 12 26200015 , mailować: info@kievtheatre.eu lub skorzystać z formularza:

    Please prove you are human by selecting the star.

    POLSKO-UKRAIŃSKI PROJEKT KULTURALNY "UCIESZ SIĘ TEATREM ULICZNYM"