Życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok 2024


Wkrótce świętować będziemy Boże Narodzenie 2023. To czas nadzwyczajnych wzruszeń, serdecznych życzliwych rozmów,  odwzajemniania uśmiechów i radosnego kolędowanie przy wigilijnym stole.

Niech ten czas pozwoli na refleksję. Dla wielu  ludzi, mimo  świątecznego okresu  pokoju, będzie to czas bezsensownej wojny, niosącej cierpienia i zniszczenia.

Zło nie ustępuje.

Nasze  partnerskie teatry i artyści z Ukrainy, mimo alarmów, ataków rakietowych, bombardowania dronami, przesiadywania w schronach i piwnicach, nie tracą nadziei na pokój i pełny powrót do swoich zajęć i na teatralną scenę.

Chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy w odchodzącym roku z empatią przyjęli nasze spektakle w swoich miastach, oklaskiwali aktorów, wspierali  i  pomagali.

Życzę  by nadchodzące Święta Bożego Narodzenia wlały w serca naszych Artystów i Widzów spektakli, nadzieję na lepszy czas. By przyniosły pokój na świecie, w którym będziemy mogli cieszyć się teatrem ulicznym. Chcemy przywitać Was na naszych spektaklach z szeroko otwartymi ramionami, sercami i uśmiechem.

Krzysztof Dubiel

CIESZ SIĘ TEATREM ULICZNYM | ENJOY STREET THEATRE